Jump to content
Search In
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçlarda bul...
Sonuçlar içinde bul...
Cruzzers

Yeni oyuncular

Recommended Posts

Steamde yaz indirimi ile sunucuya bir çok yeni oyuncu geldi.Doğal olarak kuralları,oyundaki rolü ve Gmod rol mantığını pek bilmiyorlar.Bir çok kişi bu konudan sunucuyu bıraktı ve kimisi bırakmak üzere(Tanıdığım eski oyunculardan biliyorum.)Ben bile eskiden günde 15 saat dururken şimdi 2 saat durmak için kendimi zorluyorum yani.Bir çözüm getirilmesi lazım benim önerilerim şunlar;

-Yetkili yaş sınırı.Neden diye sorarsanız 15 16 yaşındaki bir çocuk yetkili olunca yeni gelen oyuncular ,özellikle yaşı büyük olursa bu yeni gelenlerin pek takmıyorlar.

-Prof yaş sınırı fakat şu sıra aktiflik az olduğu için proflukta ilerki zamanlarda yapılabilir diye düşünüyorum.

-Prof ve Seherbazların daha katı olması mesela dersin başında bir prof uyarı yaptıtkan sonra daha uyarı yapmayıp arrestlerlerse sürekli oyuncuların bir daha yapıcağını sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

+1 atıyorum seherbaz generaline karşı saygı 0 aşağılanıyorum öğrenciler tarafından cocuklar yüzünden serverde oynama hevesleri azaldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elis, 17 dakika önce yazdı:

+1 atıyorum seherbaz generaline karşı saygı 0 aşağılanıyorum öğrenciler tarafından cocuklar yüzünden serverde oynama hevesleri azaldı 

Sorma ya  KSKS yim adam bana racon kesiyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

edit:Sert olma konusunda yetkililerinde katı olması gerekiyor diye düşünüyorum yeni oyuncular üzerinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap