Jump to content
Search In
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçlarda bul...
Sonuçlar içinde bul...
Cruzzers

Yasaklanmış & Öğretilmez büyüler

Recommended Posts

Burada okadarda OP olmayan büyüleri topladım.Onun dışındaki diğer büyüleri nerfleyip oyuna getirirseniz ayrı bir renk katar oyuna.Sürekli aynı büyüler ve aynı dersler açılıyor insanlar sıkıldı ve derslerde troll yapmaya başladılar.Ravenclaw bölüm başkanıyım her derse katılıyorum.Bir dersi 10 kere dinlemekten ezberliyorum doğal olarak profdan izin alıp ben anlatıyorum dersi durum bu raddeye kadar geldi yani.Ayrıyetten yeni büyüler servere yeni eklentiler gelirse güzel olur.Şu sıralar sadece yeni karaklerler geliyor bu sadece o karaktere sahip olan kişiyi eğlendirir.Mapte rastgele yerlere oyuncuların uğraşabileceği bir şeyler koyarsanız güzel olur.

Ayrıyetten düzeltilmesi gereken bazı büyüler ;

Levicorpus:Sadece npc lere yarıyor zombi vs. yani oyunculara işlemesi gerekiyor ki eskiden işliyormuş.

Raielectro:Yazan etkilerin hiç biri yok 0 işlevsiz bir büyü.%150 ye kadar hasarı artar diyor fakat sadece animasyon hasar yok.

Confusione Nigrum: Şuan ki hali çok OP. Spamlanabiliyor yani saniyede 3 kere atabiliyorsunuz karşıya etkisi ise körlük ve bayıltma.Bayıltma geçtikten sonra 3 4 saniye körlük ve sonrasında sarhoşluk.Atış hızının düşürülmesi lazım.Petrificus totalus büyüsü ile aynı olabilir ve büyü prestij 2 veya 3 üzeri bir büyü olmalıdır.

Protego Totalum:Hiç bir etkisi yok diyebiliriz.Mürver asala bile kullanınca 2 3 saniye büyü atamıyoruz baya bi kayıp oluyor korumaktan çok zarar veriyor.Cast süresinin azaltılması gerek.

Apparation:1-2 hafta içersinde bu büyü bozuldu fark ettiyseniz önceden baktınız yere dümdüz gidiyorken şimdi alçalmaya başlıyorsunuz.Eskisi gibi olursa güzel olur uçmayı sevenler var serverda.(Şahsen canım sıkıldığı zaman sürekli quitich  hogwarts arasında gidip gelirim)

Stupefy:Filmde en çok kullanılan büyü ve etkili bir büyünün oyunda berbat olması çok kötü.Rolde iken adamlar flipendo diyor.Onun yerine "Sersemlet" diyip saldırsa daha hoş olabilir.Yani bu büyünün casti kısalıp bayıltma süresi flipendo ile aynı olması lazım.Flipendo da böyle bir şey olduğu zaman nerf yerse güzel olur çünkü kendisi tam bir savaş büyüsü olarak geçmiyor.

Expelliarmus:Şöyle bir hatası var Mürver asası olanların asası yere düşmüyor içinde kalıyor ve rahatça geri alıyor mürver asanında önüne fırlaması lazım.Böylece expelliarmus filmdeki kadar güçlü olur.

Crucio:Cast i kötü olduğu için kimse kullanmıyor sadece rol için acı cektirmek amaçlı kullanılıyor bunada çoğu kişi uymuyor.Anguish teki gibi bıcaklanma etkisi bıraksa güzel olur.

Contirium: Confiusone nigrum la aynı şekil spamlanıyor tek etkisi bayıltmak süresi kısaltılmalı.

Auxillium:Sadece karşıya kullanılabiliyor kişinin kendisinede atılması lazım.

öneri1.jpg

öneri2.jpg

öneri3.jpg

öneri4.jpg

öneri5.jpg

öneri6.jpg

öneri7.jpg

öneri8.jpg

öneri9.jpg

öneri10.jpg

öneri11.jpg

öneri12.jpg

öneri13.jpg

• Teşekkürler :) 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BAYBAYBEY_SELAMLARINI_ILET, 2 saat önce yazdı:

ss aldığın büyülerin olmamasının sebebi bug oluşturması mesela collapsio adminlerin koyduğu proplari yok ediyor ya da descendo yine propları da gömüyor gibi

o yüzden nerf yesin diyorum ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap