Jump to content
Search In
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçlarda bul...
Sonuçlar içinde bul...

Cruzzers

Expecto Üye
 • İçerik

  10
 • Üye Kayıt

 • Son ziyaret

 • Başarı

  3
 • Feedback

  N/A

Cruzzers last won the day on 13 Haziran

Cruzzers had the most liked content!

Topluluk Puanı

6 Nötr

2 Takipçiler

Cruzzers Hakkında

 • Doğum Günü 01-01-1999

Üye Bilgileri

 • Kendinizden bahsediniz
  Peacefull
 • Sunucudaki Nickiniz
  Cruzzers bishop

Güncel Profil Ziyaretçileri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Cruzzers

  Yasaklanmış & Öğretilmez büyüler

  o yüzden nerf yesin diyorum ya
 2. Burada okadarda OP olmayan büyüleri topladım.Onun dışındaki diğer büyüleri nerfleyip oyuna getirirseniz ayrı bir renk katar oyuna.Sürekli aynı büyüler ve aynı dersler açılıyor insanlar sıkıldı ve derslerde troll yapmaya başladılar.Ravenclaw bölüm başkanıyım her derse katılıyorum.Bir dersi 10 kere dinlemekten ezberliyorum doğal olarak profdan izin alıp ben anlatıyorum dersi durum bu raddeye kadar geldi yani.Ayrıyetten yeni büyüler servere yeni eklentiler gelirse güzel olur.Şu sıralar sadece yeni karaklerler geliyor bu sadece o karaktere sahip olan kişiyi eğlendirir.Mapte rastgele yerlere oyuncuların uğraşabileceği bir şeyler koyarsanız güzel olur. Ayrıyetten düzeltilmesi gereken bazı büyüler ; Levicorpus:Sadece npc lere yarıyor zombi vs. yani oyunculara işlemesi gerekiyor ki eskiden işliyormuş. Raielectro:Yazan etkilerin hiç biri yok 0 işlevsiz bir büyü.%150 ye kadar hasarı artar diyor fakat sadece animasyon hasar yok. Confusione Nigrum: Şuan ki hali çok OP. Spamlanabiliyor yani saniyede 3 kere atabiliyorsunuz karşıya etkisi ise körlük ve bayıltma.Bayıltma geçtikten sonra 3 4 saniye körlük ve sonrasında sarhoşluk.Atış hızının düşürülmesi lazım.Petrificus totalus büyüsü ile aynı olabilir ve büyü prestij 2 veya 3 üzeri bir büyü olmalıdır. Protego Totalum:Hiç bir etkisi yok diyebiliriz.Mürver asala bile kullanınca 2 3 saniye büyü atamıyoruz baya bi kayıp oluyor korumaktan çok zarar veriyor.Cast süresinin azaltılması gerek. Apparation:1-2 hafta içersinde bu büyü bozuldu fark ettiyseniz önceden baktınız yere dümdüz gidiyorken şimdi alçalmaya başlıyorsunuz.Eskisi gibi olursa güzel olur uçmayı sevenler var serverda.(Şahsen canım sıkıldığı zaman sürekli quitich hogwarts arasında gidip gelirim) Stupefy:Filmde en çok kullanılan büyü ve etkili bir büyünün oyunda berbat olması çok kötü.Rolde iken adamlar flipendo diyor.Onun yerine "Sersemlet" diyip saldırsa daha hoş olabilir.Yani bu büyünün casti kısalıp bayıltma süresi flipendo ile aynı olması lazım.Flipendo da böyle bir şey olduğu zaman nerf yerse güzel olur çünkü kendisi tam bir savaş büyüsü olarak geçmiyor. Expelliarmus:Şöyle bir hatası var Mürver asası olanların asası yere düşmüyor içinde kalıyor ve rahatça geri alıyor mürver asanında önüne fırlaması lazım.Böylece expelliarmus filmdeki kadar güçlü olur. Crucio:Cast i kötü olduğu için kimse kullanmıyor sadece rol için acı cektirmek amaçlı kullanılıyor bunada çoğu kişi uymuyor.Anguish teki gibi bıcaklanma etkisi bıraksa güzel olur. Contirium: Confiusone nigrum la aynı şekil spamlanıyor tek etkisi bayıltmak süresi kısaltılmalı. Auxillium:Sadece karşıya kullanılabiliyor kişinin kendisinede atılması lazım.
 3. Cruzzers

  Öneriler

  Alohomora büyüsü etkinleştirilmeli.Yani mape kapı getirilsin.Aynı zamanda bunun karşıt büyüsü olan bir büyü var kapıları kilitlemeye yarıyor oda gelsin.Kilitlenmiş bir kapı veya kilidi acılmış bir kapı 1 dk boyunca karşıt büyüsünü yemesin.
 4. Cruzzers

  07.06.2019 Abluka makro kanıt

  Arkadaş makro kullanmadığını idda ediyorda
 5. Cruzzers

  07.06.2019 Abluka makro kanıt

  hiçte öyle değil tarafsız olarak izleyenler gayet ne olduğunu açık açık görebilir
 6. Bu videoda "Ergüder elimle yaptım de makro deme" diye söylüyor arkadaşı. Makro kullanmıs voldemort ve arkadaşı makro kullandığını söylememesi için yalvarıyor
 7. Öncelikle merhaba.Normalde kolay kolay şikayetçi olmam fakat burada şikayet açmamın sebebi emeğe saygısızlık. Andre Wilson adlı profesör Slyterin öğrencisine soruyu yanlış bildiği için +5 puan veriyor ve savunması şu oluyor "Snape slyterin öğrencilerine kıyak yapabilir" Ben orada olmasam ve karşı çıkmasam bu 5 puan kalıcaktı zaten sonrada beni dersten attı. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum SNAPE Slyterin bölümünün başkanı olabilir fakat film i izlediyseniz böyle bi kayırma olmuyor ki kayırma yok denecek kadar az.Şimdi bana diyeceksiniz "Malfoyu sürekli koruyor hatta onun için yemin etti". O yemini etmesinin sebebi Karanlığın güvenini kazanması ve aydınlık taraftaki kimliğinin ifşa olmasını istememesiydi.Uzun lafın kısası Ciddi bir adam kayırma yok burada.Şikayetim şu ben günlerdir puan kasmak için bir taraflarımı yırtıyorum günde 15 saat en az aktif kalıp derslere katılıyorum sunucuda ve bu adam böyle şeyler yapıyor ben olmasam benim hakkım yenicekti ? Bu adamın rol falan bildiğinide düşünmüyorum daha öncede benzer bir sorun yaşamıştık.Gerekli işlemler yapılsın tek isteğim bu. ektradan eklemek istediğim şu; Soru;"Expecto patronum büyüsü iyi anılardan mı beslenir kötü anılardan mı ?" gayet basit bir soru cevap "kötü anılardan beslenir" Bir slyterin öğrencisinin verdiği cevap ve buna 5 puan veriyor.
×