Jump to content
Search In
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçlarda bul...
Sonuçlar içinde bul...

Aventia

Expecto Üye
 • İçerik

  3
 • Üye Kayıt

 • Son ziyaret

 • Feedback

  N/A

Topluluk Puanı

0 Nötr

Aventia Hakkında

Üye Bilgileri

 • Kendinizden bahsediniz
  .
 • Sunucudaki Nickiniz
  valyria`
 1. Aventia

  Rol Başvuru (N. Tonks)

  İsim: Atilla Yaş: 19 Oyun İçi İsmin ?: Avenna Frost Steam ID: - Mikrofonun Var Mı ?: Evet. Kaçıncı Yılsın ?: 1 Prestij, 7. Yıl. Hiç Ceza Aldın mı ?: Hayır. Canlandırmak İstediğin Rol ?: Nymphdora Tonks Seçtiğin Rol Hakkında Neler Biliyorsun ? : Karakteri kitap/film fark etmeden biliyorum, favorim diyebilirim. Alım sırasında bunu anlatmak isterim, sanırsam soruluyor zaten. Ne Zamandır Sunucuda Oynuyorsun ?: Mayıs 14. Günlük Kaç Saat Aktif Olabilirsin ?: 4-10 Diyelim Ki Rolünü Aldın Sorun Yaratırsan Ceza Almayı Kabul Ediyor Musun ?: Onaylıyorum, alacağım cezaların farkındayım.
 2. Aventia

  Seherbaz Başvuru

  İsim: Atilla Yaş: 19 Steam Id: https://steamcommunity.com/id/aventiaa Neden Seherbaz Olmak İstiyorsunuz?: Rol için yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Bir seherbaz okul içerisindeki otoritesini korumalı ve direktifleri yerine getirmelidir. Bu rol planı çizelgesinde tüm şartları karşıladığımı düşünüyorum. DarkR Deneyiminiz Varmı?: Uzun süredir DarkRP, STW ve MT platformlarında bulundum ve yetkili kadrolarında görev aldım. Garry's Mod içerisindeki tüm rol planlarını biliyorum ve bu deneyimi oyun içerisine nasıl dökeceğimin gayet farkındayım. Günde Kaç Saat Oynaya Bilirsiniz?: Meşgul olmadığım günler içerisinde 7/24. Hiç Oyun İci Ceza Aldınmı?: Hayır, almadım. Eğer Seni Alırsak Güzel RP Yapablirimisin?: Kesinlikle. Seherbaz kadrosunda keyifli vakitler geçirebiliriz.
 3. Aventia

  Yetkili Başvurusu

  Adınız: Atilla Yaşınız: 19 Steam ıd: https://steamcommunity.com/id/aventiaa/ Oyun İçi İsminiz: Avenna Frost Oyunda kaçıncı yılsınız: 2 DarkRP deneyiminiz var mı?: Evet. Ulx komutlarını ne kadar biliyorsun: Zamanında tecrübeli olduğum alanlarda kullandığım kadar, Lead Admin yetkilendirmesi. Günde kaç saat aktif olabilirsin: 7/24 aktifim, oyundaki FPS durumuna bağlı bir şey. Neden yetkili olmak istiyorsun: Bir çok oyunda, bir çok platformda ve rol alanında yetkili mevkisinde bulundum. Rolden daha çok oyuncu refahına ve yönetim tarafından, oyuncular tarafından etikleştirilen rolün elitleştirilmesi için yetkili kadrosuna dahil olacağım.
×